Afsluiting tienerkerkseizoen Dorpskerk

op maandag, 25 juni 2018

In het weekend van 16 / 17 juni waren er 19 tieners en 7 leiding in de kerk. Heeft u ze niet gezien? Dat klopt, want ze zaten die zondag in het kerkje in Pieterburen! Het was alweer  5 jaar geleden dat wij hier een kerkdienst hadden gehouden. Het idyllische kerkje is een monumentaal pareltje in het Noord Groningse landschap en alleen te bezichtigen voor toeristen. Maar wij mochten er weer een echte kerkdienst houden. Inclusief lokale organist, die zijn kans schoon zag, en met piano- en gitaarspel door Ewout en Monique Vernhout. Er waren ook wat dorpelingen tijdens de dienst waarin ds. Treuren voorging.

We kampeerden op camping Boet’n toen (‘buitentuin’) en zijn op zaterdagavond gaan wadlopen. Het was weer flink blubberig en dus werd hier, in ieder geval bij mij, de bodem gelegd voor een flinke spierpijn. Na een verfrissende douche, een lekkere snack en een potje weerwolven rond het kampvuur, werd het al snel stil op de camping. Wij als leiding kijken terug op een geslaagd en gezellig weekend.

De laatste tienerkerk voor de zomervakantie is op 8 juli.

Arne Swank

 

Evert NieuwkoopAfsluiting tienerkerkseizoen Dorpskerk