Je bent toch geen koning?!

op zaterdag, 07 april 2018

Hoe gaan we om met een veeleisende maatschappij

Op 22 april 2018 vindt het jaarlijkse Anders Oranje plaats tijdens de oranjeweken. De veertiende editie staat in het teken van de vele prikkels en verwachtingen die onze huidige samenleving met zich meebrengt. Zanger en cabaretier Rob Favier neemt het actuele thema onder de loep. Naast Favier staat ook gospelkoor Charis Music op het podium. Samen met hun band zorgen zij voor een swingende middag. Twee acts die je niet wilt missen dus!

Zondag 22 april, Raadhuisplein, 16.00-17.00u, aansluitend een borrel tot 17.30u. De tent is vanaf 15.30u open en iedereen is welkom! Het belooft een swingende en humoristische middag te worden. Daar moet je bij zijn!

Traditiegetrouw is de middag georganiseerd door alle kerken uit Pijnacker-Delfgauw en zal het een middag vol gospelmuziek en opwekkings-liederen worden. Wil je een steentje bijdragen aan dit mooie evenement? Dat kan! Word vriend van Anders Oranje.

Houdt de Anders Oranje Facebookpagina in de gaten voor meer informatie: www.facebook.com/AndersOranje

Evert NieuwkoopJe bent toch geen koning?!