PCOB bijeenkomst op donderdag 18 oktober

op zondag, 30 september 2018

De PCOB, afdeling Pijnacker-Nootdorp, organiseert een bijeenkomst voor leden en allen die belangstelling hebben op donderdag 18 oktober, om 14.30 uur, de Schakelaar, mr. dr. v.d.Helmlaan 11, 2641 DE in Pijnacker alwaar mevrouw I. Rozendaal ons gaat bijspijkeren op het gebied van oude spullen.

Is het Kunst of is het Kitsch?

We krijgen een heuse taxateur voor kunst of kitsch in ons midden. Alle bezoekers mogen iets meenemen om te laten taxeren. Dat is dus wel 1 iets.

Voorbeelden zijn schilderijen, bloedkoralen kettingen, horloges, glazen, een klokje, Bijbels, noem maar op. De laatste 15 jaar is het antiek heel erg in waarde gedaald omdat er niet zoveel belangstelling meer voor is. Dus heb je soms nog oude kop en schotels, bordjes enz., niet te zuinig er op zijn maar gebruiken! Dan heb je er op dat moment plezier van.

De toegang is gratis; voor de koffie wordt een bijdrage gevraagd.

Evert NieuwkoopPCOB bijeenkomst op donderdag 18 oktober