Activiteiten in/om Dorpskerk tijdens het weekend van Open Monumentendag

op dinsdag, 27 augustus 2019

De Dorpskerk in Pijnacker is tijdens het weekend van Open Monumentendag open voor publiek van 14.00 tot 17.00 uur.

Op zaterdag 14 september zal er ook een openbare veiling plaatsvinden in de kerk. U kunt dan van 15.00 tot 16.00 uur naar de kavels komen kijken, waarna om 16.00 uur de veiling begint waaraan u ook kunt meedoen. De opbrengst is voor het orgel waar we graag een derde klavier aan willen toevoegen.

Op zondag 15 september kunt u om 14.30 uur meedoen aan een rondleiding in de kerk en op het kerkterrein en de Kerkweg. Onder leiding van een ervaren gids leert u dan alles over de historie van het kerkgebouw en haar omgeving.

Zondagochtend om 10.00 uur is er een kerkdienst waarbij u ook van harte welkom bent.

 

Bekijk en beluister ook het pas gerestaureerde  Knipscheer/Kam & van der Meulen-orgel.

De Dorpskerk is een Protestantse Kerk in het oudste en hoogst gelegen deel van het dorp. U vindt de Dorpskerk aan de Koningshof 3 in Pijnacker.

Evert NieuwkoopActiviteiten in/om Dorpskerk tijdens het weekend van Open Monumentendag