Bericht van de Voedselbank, uitdeelpunt Pijnacker

op zondag, 02 augustus 2020

De coördinatie van het uitdeelpunt is sinds kort gewijzigd. Lida Gierveld, al eind vorig jaar gestopt, Ida van Lingen en ondergetekende, hebben, gezien leeftijd en gezondheid, moeten besluiten om hun werk voor de Voedselbank na ruim 12,5 jaar te beëindigen. Gelukkig hebben zich 2 vrijwilligers bereid verklaard om het coördinatiestokje van hen over te nemen, zodat alles op dezelfde wijze door kan gaan.
De nieuwe coördinatoren zijn: Ineke Groen, en Suzanne Vermeer. Het uitdeelpunt Pijnacker is te bereiken via e-mail: vbpijnacker@hotmail.com en telefonisch op nr. 06-81399416.
Tegelijk maak ik van deze gelegenheid gebruik om u er op te wijzen dat we een paar keer per jaar een uitdeling hebben van goede en schone kinderkleding. Deze kunt u tijdens de uitdelingen op donderdagmiddag tussen 12 en 14.30 afgeven bij het uitdeelpunt in De Graanschuur, Park Berkenoord 2.

Namens de vrijwilligers van de Voedselbank,
Mary Klijnsma

Evert NieuwkoopBericht van de Voedselbank, uitdeelpunt Pijnacker