Boeiende avond over Maria

op dinsdag, 08 november 2022

De protestantse theoloog Arnold Huijgen kwam op uitnodiging van het Beraad van Kerken in Pijnacker op donderdagavond 3 november naar Pijnacker om te vertellen over zijn bezinning op Maria, de moeder van Jezus. Vanuit verschillende invalshoeken liet hij het zien: wie naar Maria kijkt,  kan daaruit bemoediging putten. Zijn boek daarover werd uitgeroepen tot het beste theologische boek van 2021. We kijken terug op een boeiende avond. Maria bracht een volle zaal bijeen, over kerkgrenzen heen. Voor als u de avond niet kon bijwonen maar toch nieuwsgierig bent naar de presentatie, u kunt het alsnog bekijken via de website van wijkgemeente De Acker, https://www.youtube.com/watch?v=psTPwH4v-aM.

Klaas Krijgsheld,

secretaris Beraad van Kerken Pijnacker

albertBoeiende avond over Maria