Vrijwilligers gevraagd voor de inzameling bij de supermarkten op 21 maart

op vrijdag, 17 januari 2020

Op 21 maart wordt weer de jaarlijkse inzameling voor de Voedselbank gehouden. Omdat dit jaar alle 6 supermarkten van Pijnacker meedoen, hebben we erg veel mensen nodig: vrijwilligers die bij de winkels staan en aan de klanten vragen of ze een extra product voor de Voedselbank willen kopen, rijders die de kratten van de winkels naar de opslag brengen en vrijwilligers die in de opslag de ingezamelde artikelen sorteren. Het zou heel fijn zijn als u op die zaterdag een paar uurtjes zou willen meedoen. Wilt u in dat geval contact met mij opnemen? Heel graag.

Mary Klijnsma
coördinator Voedselbank, uitdeelpunt Pijnacker.
tel. 015-3693555/06-16503710, mary@klijnsma.info

Evert NieuwkoopVrijwilligers gevraagd voor de inzameling bij de supermarkten op 21 maart