Eindopbrengst collecte Veertigdagentijd

op zondag, 02 mei 2021

Gedurende de Veertigdagentijd voorafgaand aan Pasen is dit jaar in de vier wijkgemeenten van de Protestantse Gemeente te Pijnacker en Delfgauw gecollecteerd voor de Voedselbank Delft e.o. De Voedselbank draait volledig op vrijwilligers, maar aan het goede en belangrijke werk dat zij voor vele mensen in Delft en Pijnacker-Nootdorp verrichten zijn de nodige kosten verbonden. Denk bijvoorbeeld aan de kosten voor opslag, logistiek en vervoer naar de uitdeelpunten en voor de aanschaf van extra verse goederen zoals fruit en kaas.

Op donderdag 29 april heeft Lennart de Prieëlle, voorzitter van het College van Diakenen, namens de diaconie en de vier wijkgemeenten bij het uitgiftepunt van de Voedselbank bij De Acker symbolisch een cheque met de eindopbrengst overhandigd aan dhr. Peter Vogelaar, voorzitter van de Voedselbank Delft e.o., en waardering uitgesproken aan de vrijwilligers van de Voedselbank. Het eindresultaat van de Veertigdagencollecte is maar liefst € 10.000,-.
Iedereen die heeft bijgedragen aan dit prachtige resultaat: heel erg hartelijk bedankt!

Evert NieuwkoopEindopbrengst collecte Veertigdagentijd