Notulist gezocht voor de Algemene Kerkenraad

op zondag, 21 juni 2020

Beschikt u over een vlotte pen en bent u op zoek naar een duidelijk afgebakende taak binnen de kerk? Hebt u altijd al eens van dichtbij willen meemaken hoe het kerkelijk bestuur van de vier wijkgemeenten werkt? Dan is de taak van notulist van de Algemene Kerkenraad (AK) wellicht iets voor u.

Voor het maken van verslagen van vergaderingen van de AK wordt met ingang van 1 september 2020 een notulist gezocht. Van een notulist wordt verwacht dat de vergaderingen van de AK bijgewoond worden (6 a 7 per jaar) en dat van het besprokene een verslag wordt gemaakt. Per vergadering kost dat 2 a 3 uur voor het bijwonen van de vergadering en circa 4 uur voor het maken van het verslag. Gedurende welke periode deze taak wordt verricht, kan in overleg vastgesteld worden.

Hebt u belangstelling voor deze taak? De AK zou daar erg mee geholpen zijn!

Voor nadere informatie en aanmelding kunt u contact opnemen met de scriba van de AK, scriba@pknpijnackerdelfgauw.nl of (015-)364 0108.

Evert NieuwkoopNotulist gezocht voor de Algemene Kerkenraad