PCOB nodigt u uit voor ontmoetingen in China.

op zondag, 08 mei 2022

Donderdag 19 mei hopen we weer bijeen te komen in de Schakelaar, mr. dr. v.d. Helmlaan 11, om 14.30 uur. Toegang en introducées vrij, slechts een bijdrage voor de koffie/thee zal worden gevraagd.
Vanmiddag is onze spreker dhr. v. d. Maarel uit Maassluis met de presentatie: “Fascinerende volkeren in Zuid-China”.

Hij neemt ons mee op ontdekkingstocht door het oude authentieke Zuid-China. In een land waar de miljoenensteden als paddenstoelen uit de grond schieten zijn nog kleine pittoreske dorpjes te vinden, gelegen in adembenemende landschappen, met slechts honderden families. Wij ontmoeten de verschillende minderheidsgroeperingen , elk met hun eigen gewoontes, rituelen en klederdrachten. Ook het “Stenen Woud”, waar de Sani wonen heeft ons behoorlijk geïmponeerd. Vele hoogtepunten hebben wij mogen beleven zoals: veel kleine dorpen waar zo goed als geen toeristen komen, de batikkunst, dansceremoniën met traditionele muziek en klederdrachten, de grootste waterval van Azië, bonsaituinen, prachtige rijstterrassen, Confucius-tempels enz. We zullen meegenieten van het landschap en bevolking waar de tijd soms meer dan honderd jaar heeft stilgestaan.
Laat uzelf (en een ander) deze belevenis niet voorbijgaan!

Evert NieuwkoopPCOB nodigt u uit voor ontmoetingen in China.