taizeviering Ontmoetingskerk

Taizé viering op 15 oktober in de Dorpskerk

op zaterdag, 30 september 2023

Lot
“Ik sta op de grens, van vroeger en later. Voor mij een ruimte die ik nog niet ken. Achter mij alles, wat ik achter moet laten. Ik sta hier met niets meer, alleen wie ik ben. En ik maak van wat was een veilige haven, al heb ik die stad al tijden vervloekt. Toch lukt het mij niet het verleden te laten voor dat wat het is, een gesloten boek.“

Stef Bos heeft deze songtekst gemaakt voor Het lied van Lot. Achterlaten wat verkeerd is gegaan en een nieuwe weg inslaan, dat vormt de kern van de komende Taizé viering.

Zondag 15 oktober zal er om 19:00 een Taizé viering zijn in de Dorpskerk.

De dienst is geïnspireerd door een kloostergemeenschap in het gelijknamige dorp in Frankrijk. Binnen de vieringen komen we met gezang, muziek en meertalige lezingen vanuit de eenvoud tot God. De muzikale begeleiding zal worden verzorgd door Jeroen de Haan met een vierstemmig koor en diverse muzikanten. We bidden een gebed in het Nederlands en Oekraïens en nodigen speciaal ook mensen uit Oekraïne uit. Zij weten alles van alles achter laten. We hopen u ook te zien, van harte welkom!

Ingrid en Sanne de Smit

Evert NieuwkoopTaizé viering op 15 oktober in de Dorpskerk