Verslag zomerfeest FF Anders

op maandag, 13 juli 2020

Het wordt bijna vakantie en wij konden weer samen een feest vieren! Daar hadden we na afgelopen maanden heel veel zin in!

33 kinderen van de onderbouw (en jonger) met een volwassene erbij en kinderen van de bovenbouw met of zonder begeleiding kwamen afgelopen zaterdag middag naar de Ontmoetingskerk om elkaar weer te zien, God danken voor alle goede dingen die Hij aan ons geeft  en vooruitkijken op de vakantie tijd. We gingen samen zingen, spelen, een dansje doen, een bijbel verhaal bespreken, knutselen en een mini speurtocht doen. Kinderen en ouders kregen ook een aantal tips voor leuke activiteiten in de zomer, een voorproefje van de digitale Vakantie Bijbel Week van Matthijs Vlaardingerbroek  https://www.dehenkieshow.nl/ en kregen een Zomerboek van de Kliederkerk een werkboek van de digitale Vakantie Bijbel Week mee naar huis.

We danken iedereen die aan deze zeer geslaagde middag heeft meegeholpen en wensen iedereen hele fijne zomer!

 

Celine Verhoef-FeenstraVerslag zomerfeest FF Anders