What about Mary?

op zaterdag, 25 mei 2019

Concert op 21 juni 2019 om 20.15 uur in de RK-kerk H Joannes de Dooper.

Het a capella kwintet Wishful Singing bestaat uit vijf professionele zangeressen. In november 2017 gaf Wishful Singing in Pijnacker een fantastisch concert met Gregoriaanse muziek. Het publiek maar zeker ook de zangeressen waren onder de indruk van de geweldige akoestiek van de kerk voor hun soort muziek.

Op 21 juni komen ze terug met een verrassend programma What about Mary? Wishful Singing brengt op de langste dag van het jaar een ode aan de meest veelzijdige vrouw ooit: Maria – van moeder tot majesteit, van Mary Poppins tot Bloody Mary, van Lady Madonna tot Maria Callas. Het wordt een gevarieerd programma van uitzonderlijke muzikale kwaliteit die in deze kerk prachtig zal klinken.

Kijk voor meer toelichting op hun site www.wishfulsinging.nl/concertagenda.

Daar koopt u kaarten voor € 19. U  kunt ook op 21 juni aan de kerk kaarten kopen.

Evert NieuwkoopWhat about Mary?