ZWO-berichten

op zaterdag, 27 februari 2021

Bernard en Janetta van den Bosch

Nog steeds ligt de Africa Mercy, het hospitaalschip, in de haven van Tenerife. Gehoopt was dat het in januari naar Senegal terug zou kunnen varen, maar helaas, die Corona… Erg jammer, want er wachten nog zoveel patiënten op behandeling. Bernard en Janetta en alle betrokkenen hopen en bidden op betere tijden.

ZWO-financiën

Een volledig overzicht volgt later, maar we kunnen nu wel melden dat er voldoende ontvangen is voor onze 3 Plusprojecten: voor Billy Brown, student aan de MBS, de Bijbelschool in Maleisië; voor de Mothers‘ Union van de Orthodoxe Kerk in Uganda en voor Challenging Heights om kinderen in Ghana uit de slavernij in de visserij te halen. Ook kunnen we aan een aantal andere doelen nog een flink bedrag overmaken. We zijn erg blij en dankbaar dat u in Coronajaar 2020 het ZWO-werk niet vergeten bent!

Postzegels en kaarten

Veel dank aan allen die ijverig gespaard en bewaard hebben! Alles wordt geselecteerd en aangeboden aan verzamelaars. Ook in 2021 rekenen we graag op u.

De ZWO-commissie.

Evert NieuwkoopZWO-berichten