ZWO-berichten

op zaterdag, 22 mei 2021

Teleurstelling

Janetta van den Bosch schrijft dat het vertrek van Mercy Ship Africa naar Senegal weer is uitgesteld, nu naar januari 2022. Heel verdrietig, want nu moeten de patiënten nog langer wachten. Helaas wel begrijpelijk want door de coronapandemie kan er niet veilig gewerkt worden. Het schip blijft dus in een haven op de Canarische Eilanden en gaat deze zomer in het droogdok voor onderhoud.
Janetta komt 12 juni naar Nederland met de kinderen Micha en Abel. Bernard komt pas later i.v.m. zijn werkzaamheden. De familie kan tijdens hun verlof weer van een huis aan de Kerkweg gebruik maken. Ze kijken er naar uit om Hugo – de oudste zoon die in Nederland studeert – weer om zich heen te hebben!

Oud-gereedschap

Verleden week heeft de St. Betuwe Wereldwijd in Culemborg alle soorten door u aangeboden gereedschap weer opgehaald.
Men onderstreepte nog eens hoe blij men er mee is. Alles wordt nagekeken en eventueel gerepareerd en verzendklaar gemaakt voor Afrika. Daar maken kleine ondernemers, scholen en vakopleidingen er dankbaar gebruik van.
We hopen dat dit u stimuleert (bijna) niets weg te gooien, maar het bij de ZWO-leden in te leveren. Doen!

De ZWO-commissie.

Evert NieuwkoopZWO-berichten