College van Diakenen zoekt (nog altijd) een voorzitter!

Na het afscheid van Lennart de Prieëlle in juni, zijn wij nog altijd dringend op zoek naar iemand die het College van Diakenen wil voorzitten. Als diaconie hebben we, zonder succes, al een heel aantal mensen benaderd. Wilt u het daarom (her)overwegen? Of wellicht kent u iemand die u geschikt vindt? Laat het ons, of één van de diakenen bij u in de wijk, weten! Het is geen grote taak. Een korte taakbeschrijving: het College van Diakenen coördineert de diaconale werkzaamheden in de vier wijkgemeenten. Aan deze vergaderingen nemen de diakenen uit alle vier wijkgemeenten deel.

De volgende taken horen bij de voorzitter:

  • Lid van het moderamen (‘dagelijks’ bestuur) van het College, samen met scriba en penningmeester.
  • De voorzitter vertegenwoordigt het College van Diakenen bij officiële momenten, denk aan het uitreiken van de cheque bij het 40 dagen-project.
  • Coördinatie van de agenda voor de vergaderingen in overleg met de andere leden van het moderamen.
  • Het voorzitten van de 8 vergaderingen per jaar van het College van Diakenen.

Lijkt het je leuk om als voorzitter een actieve bijdrage te leveren aan de werkzaamheden van het College van Diakenen en op die manier het ondersteunen van onze medemens dichtbij en ver weg, dan kan je contact opnemen met:

Roel van den Hof, penningmeester, 06-50893704
Wilma Hagenaar, wnd. scriba, 06-12147022

Of mail met: diaconie@pknpijnackerdelfgauw.nl