Kerkdiensten
Datum | Tijd | Wijk | Voorganger | Bijzonderheden |
---|---|---|---|---|
april | ||||
week 16 | ||||
zo 21-4-2024 | 10:00 | De Acker | ds. H.J. Franzen (Pijnacker) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 21-4-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | Online video, audio of beamer. |
zo 21-4-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | predikant in opleiding Hanne Prins | Kerk- en schooldienst (bovenbouw) |
zo 21-4-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Heilig Avondmaal, ook via livestream of kerkomroep |
zo 21-4-2024 | 19:00 | Dorpskerk | ds. G. C. Lock, Den Haag | Dienst voor alle leeftijden, ook via livestream of kerkomroep |
week 17 | ||||
zo 28-4-2024 | 10:00 | De Acker | drs. R.D. van Schouwen (Honselersdijk) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 28-4-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. Olivier Elseman, Den Haag | Online video, audio of beamer. |
zo 28-4-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | B. van Dieren, Rotterdam | |
zo 28-4-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. J.M. Aarnoudse, Ede | Ook via livestream of kerkomroep |
mei | ||||
week 18 | ||||
zo 5-5-2024 | 10:00 | De Acker | ds. A. Haasnoot (Spijkenisse) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 5-5-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | Online video, audio of beamer. |
zo 5-5-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. J. Maasland, Den Haag | |
zo 5-5-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. Z. de Graaf, Katwijk | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 5-5-2024 | 19:00 | Dorpskerk | ds. D. v. Duijvenbode, Hoek van Holland | Ook via livestream of kerkomroep |
week 19 | ||||
do 9-5-2024 | 09:30 | De Acker | ds. E. van Bolhuis (Hendrik Ido Ambacht) | Hemelvaart Ook via livestream of kerkomroep |
do 9-5-2024 | 09:30 | Dorpskerk | ds. C.A. Schoonenberg-Lems, Pijnacker | Hemelvaart, ook via livestream of kerkomroep |
do 9-5-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. J.G. van der Windt, Katwijk | Hemelvaartsdag |
zo 12-5-2024 | 10:00 | De Acker | ds. W.M. de Bruin (Bleiswijk) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 12-5-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. Hanneke Borst, Enkhuizen | Online video, audio of beamer. |
zo 12-5-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. E. van der Wolf-Kox, Zoetermeer | Heilig Avondmaal |
zo 12-5-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 12-5-2024 | 19:00 | Dorpskerk | Taizédienst, ook via livestream of kerkomroep | |
week 20 | ||||
zo 19-5-2024 | 10:00 | De Acker | ds. N. Meinster – de Ronde | Pinksteren Ook via livestream of kerkomroep |
zo 19-5-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | Pinksteren, online video, audio of beamer. |
zo 19-5-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | predikant in opleiding Arthur Rebel | Pinksteren |
zo 19-5-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Pinksteren, ook via livestream of kerkomroep |
week 21 | ||||
zo 26-5-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Doop- en belijdenisdienstl, ook via livestream of kerkomroep |
zo 26-5-2024 | 10:00 | De Acker | ds. K. Hage (’s Gravenzande) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 26-5-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. R. Stigter, Voorburg | Doopdienst |
zo 26-5-2024 | 12:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | Online video, audio of beamer. |
juni | ||||
week 22 | ||||
zo 2-6-2024 | 10:00 | De Acker | ds. Jelke de Jong (Gouda) | Viering Heilig Avondmaal Ook via livestream of kerkomroep |
zo 2-6-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | H.A., online video, audio of beamer. |
zo 2-6-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | predikant in opleiding Arthur Rebel | |
zo 2-6-2024 | 10:00 | Dorpskerk | dr. P. van Veldhuizen, H.I. Ambacht | Dienst voor alle leeftijden, ook via livestream of kerkomroep |
zo 2-6-2024 | 19:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Heilig Avondmaal, ook via livestream of kerkomroep |
week 23 | ||||
zo 9-6-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. M. treuren en drie wijkpredikanten | Vierwijkendienst, ook via livestream of kerkomroep |
zo 9-6-2024 | 10:00 | De Acker | Gezamenlijke dienst, geen dienst in de Acker Ook via livestream of kerkomroep | |
week 24 | ||||
zo 16-6-2024 | 10:00 | De Acker | ds. J.G. van de Windt (Katwijk) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 16-6-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. Marco Visser, Delfgauw | Online video, audio of beamer. |
zo 16-6-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. P. Visser, Rotterdam | Bevestiging en afscheid ambtsdragers |
zo 16-6-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Medewerking van de cantorij, ook via livestream of kerkomroep |
zo 16-6-2024 | 19:00 | Dorpskerk | ds. A. Gooijer, Berkel en Rodenrijs | Ook via livestream of kerkomroep |
week 25 | ||||
zo 23-6-2024 | 10:00 | De Acker | ds. N. Dijkstra-Algra (Utrecht) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 23-6-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | Online video, audio of beamer. |
zo 23-6-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. H. Poot, Oosternieland | |
zo 23-6-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. R. van Elderen, Nootdorp | Ook via livestream of kerkomroep |
week 26 | ||||
zo 30-6-2024 | 10:00 | Dorpskerk | ds. D. Verboom jr., Leiden | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 30-6-2024 | 10:00 | De Acker | ds. R. Strengholt (Delft) | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 30-6-2024 | 10:00 | Ontmoetingskerk | ds. C.A. Schoonenberg – Lems | Online video, audio of beamer. |
zo 30-6-2024 | 10:00 | Kerk Delfgauw | ds. J. Smink, Zierikzee | |
zo 30-6-2024 | 19:00 | Dorpskerk | ds. M. Treuren | Ook via livestream of kerkomroep |
zo 30-6-2024 | 19:00 | Ontmoetingskerk | – | Taizé |