College van Diakenen zoekt een beheerder van de kerkomroep

Het College van Diakenen coördineert de diaconale werkzaamheden in de vier wijkgemeenten. Eén van de werkzaamheden die onder de diaconie vallen is het beheer van de kerkomroep. Met de kerkomroep worden gemeenteleden in staat gesteld om op afstand naar de kerkdiensten te luisteren. Evert Nieuwkoop heeft dit jaren gedaan. We zoeken iemand met enig technisch inzicht, die het leuk vindt om dit stokje van Evert over te nemen en samen met Kees de Jong deze taak op zich te nemen.

De volgende taken horen bij het beheer van de kerkomroep:
1. Het plaatsen en werkend opleveren van een kerkomroep kastje bij nieuwe luisteraars;
2. Het oplossen van ontvangstproblemen bij luisteraars;
3. Het ophalen/innemen van kerkomroep kastjes van voormalige luisteraars;
4. Het bijhouden van de kerkomroep administratie;
5. Het – in principe wekelijks – verwijderen van het deel van de opname dat voorafgaat aan de feitelijke dienst.

Het totaal aantal abonnees neemt al jarenlang langzaam af. Op 1 nov 2021 waren er nog 23 omroepkastjes geplaatst in alle vier de wijken samen. Deze kastjes worden beheerd door twee beheerders die de werkzaamheden in onderling overleg verdelen.

Wat de tijdsbesteding betreft: soms heb je er een of meerdere maanden nauwelijks of geen omkijken naar en soms ben je een paar keer per week bezig met uitgifte/inname van een omroepkastje en/of het oplossen van een probleem.
De tijd waarop je er mee bezig bent kun je zelf bepalen.

Voor aanvullende informatie, neem contact op met Evert Nieuwkoop.
Mobiel: 06-49138121, op werkdagen s.v.p. na 19:00 uur.