De Diaconie is er ook voor u en jou

De inflatie is momenteel gestegen naar een ongekende 12%, vooral door de enorme stijging van de energieprijzen en daarnaast eerste levensbehoefte. Waar vroeger de kerk veel hulp gaf, is die rol tegenwoordig grotendeels door de overheid overgenomen. Zo zorgt de overheid in 2022 voor een tegemoetkoming in de energiekosten. Heb je schulden, of dreig je in de schulden te komen, dan kan SchuldHulpMaatje Pijnacker-Nootdorp helpen met financieel advies/regelingen. Voor eenmalige kleinere bedragen, kun je bij de Diaconie terecht, team financiële hulpvragen (TFH) gaat dan in contact met u/jou om de mogelijkheden te bespreken. Ook ondersteunt de Diaconie het Kidzskamp zodat kinderen tussen de 6 en 12 jaar er een weekje tussen uit kunnen. De Diaconie is er ook voor een luisterend oor als je dat nodig hebt. Je kunt de Diaconie bereiken via de diakenen en predikanten van een van de plaatselijke wijkgemeenten. Contactgegevens staan op de website: Contact – PKN (pknpijnackerdelfgauw.nl).