Kerstrondgang in Joannes de Dooperkerk aan de Oostlaan

Zondag 24 december staat de jaarlijkse kerstrondgang in de kerk weer op het programma! Buiten wacht de herder met zijn schapen en hoor je al de kerstmuziek.

Binnen wordt je begroet door engelen, herders en koningen. De kinderen kunnen hun zelfgemaakte sterren in de kerstboom op hangen. Ze kunnen die meebrengen of in de kerk versieren. Een speurtocht leidt je door de kerk, terwijl Muziekvereniging Excelsior zorgt voor een feestelijke noot. Bij de kerststal wordt het kerstverhaal een paar keer vertelt. De kleinsten kunnen zich verkleden voor een fotomoment bij de kribbe.

Iedereen is van harte welkom voor een beker warme chocolademelk tussen 16.00 uur en 18.00 uur. Trek je warme trui aan en kom gezellig met je familie en vrienden de feestdagen verwelkomen.