Lunchconcert 16 april

Alweer het 4e concert van dit jaar op zondag 16 april a.s. in de Ontmoetingskerk.  Dit keer treedt voor u op het dubbel blaaskwintet I Fiati (Italiaans voor „de blazers”). Het dubbel kwintet  is opgericht in 1996 door Maarten Karres. Het debuut van het ensemble was het succesvolle optreden in het Concertgebouw De Doelen, in het kader van het Gergievfestival van dat jaar.

Inmiddels heeft I Fiati diverse optredens in Nederland en het buitenland verzorgd. Zo maakte het ensemble in 2000 en in 2017 een tournee naar Tsjechië, in 2004 naar België en Frankrijk, in 2007 naar Italië en in 2010 naar Duitsland.
Het repertoire van het blazersensemble I Fiati beweegt zich tussen klassiek en muziek uit de 20e eeuw. Naast avond- en middagconcerten treedt I Fiati ook op met andere ensembles en als begeleider van koren. De artistieke leiding is in handen van de dirigent Sjef de Kort.
Op dit concert speelt men o.a. werken van Gounod (1818-1893) en Enescu (1881-1955)

Zoals altijd begint het concert om 12 uur. Vanaf 11.30 uur staat er een kopje koffie/thee klaar al dan niet met een boterhammetje en/of krentenbol. Na afloop (rond 13.00 uur) wacht een drankje en een knabbeltje om nog even na te praten en elkaar te ontmoeten. Toegang en consumpties zijn gratis. Wel houden wij aan het eind van het concert een vrijwillige inzameling om de kosten te dekken. Dat kan ‘cash’ bij de uitgang of via de QR-code op het programmaboekje.

Voor de programmering van de OK-lunchconcerten in 2023 zie:  Programma 2023.

U bent van harte welkom!

Lunchconcert Ontmoetingskerk