ZWO-berichten

Amie Saovanee en Paul Speelpenning.

Na het overlijden van zijn vrouw Amie, eind vorig jaar, heeft Paul haar grote, waardevolle postzegel-verzameling nagelaten aan het zendingswerk. Amie heeft, vóór zij naar Nederland kwam, meer dan 10 jaar lang missiewerk in de bergen van Noord-Thailand gedaan. Ook hier in Nederland was Amie betrokken bij het werk in de kerk, maar helaas maakte een slopende ziekte daar voortijdig een einde aan.
We hebben haar collectie naar het Kerk in Actie Centrum in Utrecht gebracht, waar die dankbaar ontvangen werd.

Meedenken met de ZWO ??

Onze commissie wil er graag een paar mensen bij hebben. Liefst uit alle 4 de wijkgemeenten één.
Het gaat om een kleine taak in de kerk. We vergaderen 4 keer per jaar. Onze focus ligt op de 3 speciale Plus-projecten en op de doelen van Kerk in Actie. Sommige dingen doen we gezamenlijk ; de aansturing van de Plusprojecten verdelen we onderling. Bedenk : aandacht voor zending en werelddiaconaat zijn speerpunten van de kerk! We zien je graag in onze groep!
Kijk voor meer info ook op de website van de ZWO.

Hans den Boer,
Secr. ZWO-commissie.
Tel 015 3694568
E-mail : jpdenboer@hetnet.nl