Orgelconcert Francesca Ajossa in Pijnacker

Francesca Ajossa bespeelt op 20 oktober het orgel in de Dorpskerk van Pijnacker. Francesca Ajossa (1999) studeerde orgel en orgelcompositie aan het “Palestrina Conservatorium” in haar geboorteplaats Cagliari (IT). Na een periode als Erasmus-student bij B. van Oosten aan het Rotterdams Conservatorium, behaalde Francesca 2020 haar master of music. Daarna was Francesca van 2020-2022 Organ Scholar in St. Peter und Paul Ratingen (DE). In 2021 rondde Francesca een master muziekpsychologie aan de Universiteit van York (UK) af. Recentelijk startte Francesca met een derde master “Claviorganum” in Hamburg (DE), waar zij onder andere klavecimbel studeert bij M. van Delft en orgel bij P. van Dijk. Ook startte zij in 2021 met een PhD aan het Oprheus Instituut in Ghent. Francesca is hoofdorganist van de Kerk in ‘t Woudt.

Het orgelconcert in de Dorpskerk van Pijnacker wordt georganiseerd door de Stichting Promotie Dorpskerkorgel. Het begint om 20.00 uur (kerk open om 19.30 uur). Toegang bedraagt 10 euro, die ten goede komen aan het behoud van het Dorpskerkorgel.