Nieuw Plusproject ZWO

Op zondag 13 februari is de eerste collecte bestemd voor het nieuwe Plusproject van de ZWO:
de financiële ondersteuning aan de studente Susan Shrestha aan de MBS, de Bijbelschool in Kuala Lumpur in Maleisië.

Wie is Susan Shrestha?

Susan komt uit Nepal, uit een Hindoe gezin, als de jongste van 5 kinderen. Ze is nu twintiger, maar als kind van 5 jaar maakte ze mee dat haar vader het gezin in de steek liet. En dat terwijl hij juist door de wonderbaarlijke genezing van haar zieke moeder overtuigd christen was geworden. Haar moeder stond nu voor de zware taak het gezin alleen te onderhouden. Ze kreeg geen steun van haar Hindoe familie, omdat ze zonder toestemming getrouwd was met een man uit een lagere kaste.
Toen Susan ouder werd, begon ze de situatie wel beter te begrijpen, maar er bleven nog veel vragen over. Vragen ook aan God. Toch schrijft ze: “Ik besefte dat het echt Jezus was die mijn moeder gered had. Als gevolg daarvan nam ik ook Jezus aan als mijn persoonlijke Heer en Verlosser”.
Aanvankelijk wilde Susan dokter worden, maar nu is ze dus student aan de MBS. Hoe ze daartoe gekomen is, vertellen we een volgende keer.
De ZWO wil graag deze moedige, gelovige, jonge vrouw ondersteunen.

Hans den Boer