Paasfeest ff anders 2023

Paasfeest ff anders – Alles andersom

OP zaterdag 1 april is in de Ontmoetingskerk Pijnacker, Klapwijkseweg 91 tussen 14:00 en 16:30  uur iedereen welkom voor een creatief paasfeest met een workshop pesachmaaltijd voorbereiden (vanaf 9 jaar), timmeren en zagen, knutselen en een speurtocht.

Voor kinderen van 3 t/m 5 (plus een volwassene) is er van 15:30 – 16:00 uur een speelse ‘Kom in de Kring’ bijeenkomst met liedjes, een bijbelverhaal en een spelletje.

Iedereen maar met name kinderen van 3-12 jaar (t/m 7 jaar plus een volwassene) zijn van harte welkom!

Aanmelden: Via ffandersinfo@gmail.com naam, leeftijd, plus naam van de begeleider bij kinderen t/m 7 jaar

Meer informatie: www.ffanderspijnacker.nl. FF Anders is een activiteit van de gezamenlijke kerken in Pijnacker

Vrijwilligers voor Paasfeest FF Anders gezocht
Wil je op 1 April in de ochtend helpen met het klaarleggen van de spullen voor Paasfeest FF Anders of met de activiteiten in de middag? Dit kan ook als maatschappelijke stage gedaan worden. Neem contact op met Jitka Bulthuis jitkabulthuis@hotmail.nl.