ZWO-berichten

  • In december schreven we dat Susan Shrestha wachtte op haar visum voor 2023, zodat ze haar studie aan de MBS, de Bijbelschool in Maleisië, aan het eind van het jaar zou kunnen afmaken. Nu hebben de autoriteiten haar visum maar voor een half jaar verlengd, wat betekent dat ze in juni al het land uit moet…. Waarom nou toch?, denk je dan. Het maakt in elk geval duidelijk dat christenen in Maleisië het niet gemakkelijk hebben – het land staat niet voor niks op de lijst van christenvervolging van de organisatie Open Doors. Daarom lijkt het er toch echt op dat men Susan dwars wil zitten. Laten we hopen en bidden dat er nog een werkbare oplossing komt.
  • Oud-gereedschap : als u dezer dagen nog iets weg wil doen, lever het dan a.u.b. snel in, want eind van de maand komt de St. Betuwe Wereldwijd het materiaal weer ophalen.
  • Postzegels en kaarten: u weet, alles is welkom. De ZWO-leden ontvangen ze graag!

De ZWO-commissie.