ZWO-berichten

  • De MBS – het Maleisische Bijbel Seminarie in Kuala Lumpur-heeft ons een suggestie gedaan voor een nieuwe studente die we als ZWO zouden kunnen steunen. Want Sushan Shrestha heeft eind vorig jaar haar diploma gehaald en is naar haar vaderland Nepal teruggekeerd, waar ze nu haar kerk, een Baptistengemeente dient. Zodra we als commissie een beslissing genomen hebben over een nieuwe sponsoring, hoort u dat van ons.
  • Postzegels, ansichtkaarten en (oud-) gereedschap. Als u uw (kerst-)kaarten weer opruimt, gooi ze dan niet weg, maar draag ze af voor de zending. Alles is welkom! Ook de postzegels: breng ze bij een ZWO-lid of geef ze af in de kerk. En allerlei soort gereedschap, hoe oud en vervallen ook, ontvangen we graag! U kunt het gereedschap, de zegels en de kaarten ook brengen naar Pasteurlaan 23. Of bel 015-3694568 en ondergetekende haalt het bij u op. Doen, a.u.b.!

Namens de ZWO-commissie,
Hans den Boer.